من کیستم و رسالت سایت ما چیست؟

به نام رفیق کسی که رفیقی برایش نیست…

در این پست قصد دارم تا خودم را برای شما معرفی کنم و بگویم که من چه کسی هستم و رسالت سایت ما چیست و ما قصد داریم تا در چه زمینه هایی پیش برویم؟

من علی باقری هستم؛ یک جوان.بسیار علاقه به مطالعه و کتابخوانی داشته و دارم و خیلی از کتابخوانی لذت میبرم.در یکی از روزها با یک سیستم مطالعاتی جدید به نام فتوریدینگ (عکس خوانی) آشنا شدم.تصمیم گرفتم که به دنبالش بروم و آن را بیاموزم ولی از آنجایی که شک داشتم به اینکه این سیستم جواب بدهد، کلی تحقیق کردم و پرسیدم و در سایت های خارجی و ایرانی به دنبال جواب سوالی که برایم پیش آمده بود (فتوریدینگ حقیقت دارد؟) گشتم و در نهایت با وجود اینکه چیزی نفهمیده بودم چون در سایت های ایرانی خیلی درباره فتوریدینگ صحبت نشده بود، تصمیم گرفتم که این ریسک را کرده و پکیج آموزش فتوریدینگ (عکس خوانی) را خریداری کنم که پول خیلی زیادی برای من بود.

به هرحال این ریسک را پذیرفتم.

آموزش فتوریدینگ را شروع کردم و جلسه به جلسه پیش میرفتم اما چیزی نصیبم نمیشد و احساس میکردم که پولم را دور ریخته ام.یادم می آید که به پشتیبانی سایت کلی بد و بیراه گفتم و بسیار ناراحت بودم.ولی بالاخره گفتم که حداقل به پایان برسانم این آموزش را شاید معجزه ای اتفاق بیفتد.دقیقا جلسه بعدی را که کار کردم متوجه شدم که من به تمام اهدافم از کتاب رسیده ام و کتاب را مطابق با اهدافم مطالعه کرده ام و زمانی که برای فتوریدینگ آن کتاب صرف کرده ام در مجموع کمتر از دو ساعت و حتی کمتر از یک ساعت و نیم شده است.خیلی خوشحال شدم.

من تا قبل از آن تصور میکردم که با فتوریدینگ میتوانم یک کتاب را خط به خط حفظ کنم ولی فهمیدم که با فتوریدینگ یک کتاب را می آموزم نه اینکه صرفا حفظ کنم.

در دروسم موفق بودم و تقریبا روزی یک کتاب میخواندم.

بعضی وقت ها تنبلی ام میگرفت ولی از آنجا که در ابتدای دوره تعهد داده بودم که درصورت یادگیری فتوریدینگ هفته ای حداقل دو کتاب بخوانم، این کار را ادامه دادم.

به یاد دارم که در همان هفته های ابتدایی هفت کتابچه حدودا سی صفحه ای را در یک الی دو ساعت مطالعه کردم و خوب این یک رکورد برای من محسوب میشد.هر هفته کتاب های زیادی میخواندم و هر روز پیشرفت میکردم ولی از آنجایی که حافظه شنیداری من بسیار قوی تر از دیداری است، اکنون بیشتر به سراغ گوش دادن به پادکست هایی که در زمینه تخصصم هست میروم و سعی میکنم که بیشتر گوش دهم تا اینکه بخوانم.

بعد از مدتی تصمیم گرفتم که این تجربه خوبم را با دیگران به اشتراک بگذارم.

کتابی را به صورت الکترونیکی آماده کردم و در آن از سیر تا پیاز فتوریدینگ (عکس خوانی) را آموزش دادم و تجربیاتی که خودم و دیگران در زمینه فتوریدینگ کسب کرده بودند را نیز در کتاب آوردم و یک کتاب کامل و جامع از فتوریدینگ نوشتم.

کتابم را به صورت دستی میفروختم و هرکسی از آشنایانم که این کتاب را میخواستند، به آنها کتاب را هدیه میدادم و البته برخی نیز از من کتاب را میخریدند.

تا اینکه سرانجام یک روز تصمیم گرفتم که سایتی بسازم در زمینه فتوریدینگ و در آن کتاب خودم را به فروش بگذارم و این کار را هم کردم.

بازخورد های خوبی را تا الان گرفته ام و تقریبا کسی نبوده که به من بگوید کتابت جواب نمیدهد.

اما تاکید میکنم که تخصص من به هیچ وجه آموزش فتوریدینگ نیست بلکه من فقط قصد به اشتراک گذاشتن تجربیاتم را دارم و پس از مدتی هم سایت را به دانش آموختگان حرفه ای ام میسپارم.

در پایان باید بگویم که رسالت سایت من، آموزش فتوریدینگ (عکس خوانی) به همه است و سعی میکنم که قیمت هایی که بر روی محصولاتی که در ادامه بر روی سایت قرار میدهم را طوری قرار دهم که بقیه بتوانند از آن استفاده نمایند و کتابم را با قیمت 50 هزار تومان به فروش گذاشته ام که خوب رقم خیلی مناسب و پایینی برای چنین کتابی است. (گرچه پکیج آموزش فتوریدینگ قیمت شاید بالایی داشته باشد.)

همانطور که گفتم قصد دارم که پس از مدتی از میان دانش آموختگانم، بهترینشان را انتخاب کنم و کل سایت و درآمدش را به او بسپارم؛ چون تخصص من هرگز فتوریدینگ نبوده و نیست.

و همانطور که گفتم تا الان کسی نبوده که بگوید کتابت جواب نمیدهد و اگر ببینم که افرادی که کتابم را میخرند بازخوردهای مناسب و خوبی از کتابم نمیگیرند، بدون هیچ تعللی کل سایت را حذف میکنم و به تخصص خودم میپردازم.

ولی به هیچ وجه تا به الان اینطور نبوده و برعکس بازخورد های بسیار خوبی هم داشته ایم و روز به روز درحال پیشرفت هستیم و قصد دارم تا روز به روز سایت را بهبود ببخشم و امیدوارم روزی برسد که وقتی در کوچه و خیابان راه میروم، ببینم افرادی را که از محصولات سایت ما استفاده کرده اند.

دوستان عزیز همانطور که نظراتتان را در تلگرام برای بنده ارسال میکنید، لطف کنید و در نظرات همین مقالات و پست ها نظر بگذارید تا بقیه نیز بتوانند از نظرات شما و جواب های بنده حقیر استفاده نمایند.

شاد و موفق باشید.

شما میتوانید همین الان کتاب الکترونیکی آموزش سیر تا پیاز فتوریدینگ را خریداری کرده و با به کارگیری آموزه های آن کتاب، تبدیل به یک عکس خوان حرفه ای شوید.

خرید آنلاین

مشاوره تلگرام