نظر افراد موفق درباره فتوریدینگ (عکس خوانی)

فتوریدینگ

به نام رفیق کسی که رفیقی برایش نیست…


در این پست قصد دارم تا نظرات افراد مشهوری را که درخصوص فتوریدینگ و تجربیاتشان سخن به میان آورده اند قرار دهم.همانطور که میدانید فتوریدینگ سیستمی درحال رشد و مشهور است که باعث میشود که درک و سرعت مطالعه شما را افزایش دهد.در ادامه با ما همراه باشید تا نظر پنج شخص مشهور و موفق را درباره فتوریدینگ برای شما قرار دهیم.

 

نظر افراد موفق درباره فتوریدینگ

اگر شما آهسته تر از میزان ایده آلتان مطالعه میکنید و میخواهید که یک دوره آموزشی تهیه کنید که نه تنها به سرعت خواندن شما، بلکه به سرعت درک مطلب شما کمک کند، بهترین منبعی که میتواند به شما کمک کند، دوره فتوریدینگ (پاول شیل) است.
جک کنفیلد، نویسنده کتاب بسیار پرفروش “اصول موفقیت”


نظر افراد موفق درباره فتوریدینگ

من پاول شیل را دیده ام؛ او به تعداد بی شماری از مردم کمک میکند تا خیلی راحت تر و سریع تر در مسیرشان موفق شوند.کمک او، سیستم فتوریدینگ (عکس خوانی) است.فرقی نمیکند که چه چیزی بخوانید. فتوریدینگ به شما کمک میکند تا آنرا در یک سوم زمان مطالعه کنید.
آنتونی رابینز، نویسنده کتاب های پرفروش “بیداری غول درون” و “قدرت نامحدود”


نظر افراد موفق درباره فتوریدینگ

امروزه مدیران ایده های جدید خود را به خوبی درک کرده و میفهمند و به طرز شگفت انگیزی درخصوص موضوعات مهم مطالعه میکنند و نیاز دارند تا با آخرین پیشرفت ها در زمینه کاریشان تطابق پیدا کرده و همیشه بروز باشند.سیستم فتوریدینگ (عکس خوانی) به من یاد داد که چگونه همه این کارها را با هم انجام دهم.
کن بلانچارد، یکی از نویسندگان موفق کتاب “مدیر یک دقیقه ای” با فروش بیش از هشت میلیون نسخه


نظر افراد موفق درباره فتوریدینگ

اگر وقت طلاست و مطالعه وقت شما را میگیرد، پس من به شدت به شما توصیه میکنم که با استفاده از این راهنمای درخشان (فتوریدینگ)، زمان و پول خود را صرفه جویی کنید.فتوریدینگ برای کسانی که مثل ما در راه سریعی هستند، یک کالای لوکس نیست بلکه یک ضرورتاست.
هاروی مک کی، نویسنده کتاب های مشهور “شنا با کوسه ها بدون آنکه زنده بلعیده شوید” و ” مراقب مرد برهنه ای که پیراهنش را به شما پیشنهاد میدهد باشید”


فتوریدینگ (عکس خوانی) بهترین راه برای درک و یادگیری کتاب های کسب و کارِ برتر امروز است.
برایان تریسی، نویسنده محبوب و مشهور و کارشناس بین المللی کارآفرینی و فروش

 

منبع: learningstrategies

 

کتابی که علی باقری آن را به تالیف درآورده است، درواقع همان فتوریدینگ پاول شیل است و به هیچ وجه ترجمه نیست.

شما میتوانید مشاوره فتوریدینگ رایگان را از علی باقری به طور مستقیم و کاملا اختصاصی دریافت کنید؛ برای این کار باید با تلگرام ایشان در ارتباط باشید.

برای خرید کتاب آموزش فتوریدینگ از سیر تا پیاز با قیمت استثنایی 50,000 تومان، کلیک کرده و فایل را با فرمت PDF دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *